LGU1K122MELA
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1K122MELA
LGU1K122MELA Hakkında
Nichicon LGU1K122MELA, 1200µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi ile güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. 50 kHz'de 1.5985 A ve 120 Hz'de 1.39 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5985 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V