LGU1J822MELC
CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1J822MELC
LGU1J822MELC Hakkında
Nichicon LGU1J822MELC, 8200µF kapasitansı ve 63V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömrü garantiler. ±20% tolerans ile ürün, 50 kHz'de 4.784A ve 120 Hz'de 4.16A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı filtreleme, AC/DC dönüştürücüler, endüstriyel kontrol sistemleri ve tüketici elektronikleri gibi geniş uygulamalar için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.784 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V