LGU1J472MELA
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1J472MELA
LGU1J472MELA Hakkında
Nichicon LGU1J472MELA, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim değeri ile güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantilidir. ±20% toleranslı üretilmiş olup, 50 kHz'de 3.4155 A ve 120 Hz'de 2.97 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Analog ve dijital devrelerde power supply filtreleme uygulamaları için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4155 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V