LGU1J182MELA
CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1J182MELA
LGU1J182MELA Hakkında
Nichicon LGU1J182MELA, 1800 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılıma uygundur. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyon sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ±20% tolerans ile üretilmiştir. 3000 saat ömür garantisi 105°C'de mevcuttur. 50 kHz'de 1.748 A ve 120 Hz'de 1.52 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel filtrele uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.748 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V