LGU1J152MELZ
CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1J152MELZ
LGU1J152MELZ Hakkında
Nichicon LGU1J152MELZ, 1500 µF kapasitansı ve 63 V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 3000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilidir. Yüksek frekans (50 kHz) için 1.69 A ve düşük frekans (120 Hz) için 1.47 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6905 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V