LGU1J152MELA
CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1J152MELA
LGU1J152MELA Hakkında
Nichicon LGU1J152MELA, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63 V nominal gerilime sahip bu radial, snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Low frequency'de 1.44 A (120 Hz) ve high frequency'de 1.656 A (50 kHz) ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve timing uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.656 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V