LGU1H562MELB
CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1H562MELB
LGU1H562MELB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGU1H562MELB, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu komponent, 50V rated voltaj ile çalışmaktadır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) özellikleri bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışan komponent, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir. 50 kHz'de 3.39A, 120 Hz'de 2.95A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3925 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V