LGU1H472MELZ
CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGU1H472MELZ
LGU1H472MELZ Hakkında
Nichicon LGU1H472MELZ, 4700 µF kapasitesi ve 50V voltaj derecelendirmesi ile genel amaçlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışan, 105°C'de 3000 saatlik ömrü bulunan bir bileşendir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 50 kHz'de 2.944 A ve 120 Hz'de 2.56 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri, zaman ayarlama ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.944 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V