LGU1H182MELZ
CAP ALUM 1800UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1H182MELZ
LGU1H182MELZ Hakkında
Nichicon LGU1H182MELZ, 1800µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, düşük frekans (120 Hz) 1.34A ve yüksek frekans (50 kHz) 1.541A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve devre stabilizasyonu gerektiren endüstriyel ve tüketici ürünlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.541 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V