LGU1E153MELB
CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1E153MELB
LGU1E153MELB Hakkında
Nichicon LGU1E153MELB, 15000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile çalışan bu radial kuruluş kondansatör, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca takılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan komponentin, 3000 saat 105°C ömrü bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arası sıcaklıklarda güvenli şekilde çalışır. 120 Hz'de 3.13 A ve 50 kHz'de 3.5995 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, kuvvetlendirme devreleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5995 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V