LGU1C393MELC
CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1C393MELC
LGU1C393MELC Hakkında
Nichicon LGU1C393MELC, 39000 µF kapasitansına sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltajda çalışan bu komponent, -40°C ile 105°C arası geniş işletme sıcaklık aralığına ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransa sahip olup, 50 kHz'de 5.52A ve 120 Hz'de 4.8A ripple akım özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.52 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V