LGU1C123MELA
CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1C123MELA
LGU1C123MELA Hakkında
Nichicon LGU1C123MELA, 12000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömrü garantisi verir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bileşen, 50 kHz'de 2.645 A ve 120 Hz'de 2.3 A ripple akımına dayanıklıdır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. Through-hole montaj yapısı endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarında kolaylık sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.645 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V