LGR2G680MELA25
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGR2G680MELA
LGR2G680MELA25 Hakkında
Nichicon LGR2G680MELA25, 68 µF kapasitesi ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı destekleyen radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu bileşen, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 800.8 mA @ 50 kHz ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve düzeltme devrelerinde kullanılır. Düşük frekans ripple current değeri 560 mA @ 120 Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 800.8 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V