LGR2G331MELB50
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGR2G331MELB50
LGR2G331MELB50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGR2G331MELB50, 330 µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 10.000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile high frequency'de 1.716 A ripple current kapasitesine ve low frequency'de 1.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolaması gibi endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.716 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V