LGR2G101MELZ35
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGR2G101MELZ35
LGR2G101MELZ35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGR2G101MELZ35, 100 µF kapasitansa ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketine sahip bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 986,7 mA ve 120 Hz'de 690 mA ripple current kapasitesine sahip olup, general purpose uygulamalar için tasarlanmıştır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 986.7 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V