LGNW6391MELB40
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGNW6391MELB40
LGNW6391MELB40 Hakkında
LGNW6391MELB40, Nichicon tarafından üretilen 390µF kapasiteli, 420V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömrü (105°C'de) ile endüstriyel ve komersyal cihazlarda geniş kullanım alanı bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 50 kHz'de 2.3023 A ve 120 Hz'de 1.61 A ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında da kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3023 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V