LGNW6221MELB30
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGNW6221MELB30
LGNW6221MELB30 Hakkında
LGNW6221MELB30, Nichicon tarafından üretilen 220 µF kapasitanslı, 420 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radial can snap-in paketlemesinde sunulmaktadır. -25°C ile +105°C arasında işletilmesine uygun olan bu kondansatör, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. 105°C'de 3000 saat yaşam süresi ile belirtilen komponent, 120 Hz'de 1.05 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama amaçlı kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V