LGNW6151MELY40
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGNW6151MELY40
LGNW6151MELY40 Hakkında
LGNW6151MELY40, Nichicon tarafından üretilen 150 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipinde ürün, through-hole PCB montajına uygundur. -25°C ile 105°C arasında stabil çalışma yapabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj devrelerde yaygın olarak kullanılır. 50 kHz'de 1.2012 A ve 120 Hz'de 840 mA ripple current özelliklerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2012 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V