LGN2Z821MELZ40
CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2Z821MELZ40
LGN2Z821MELZ40 Hakkında
Nichicon LGN2Z821MELZ40, 820 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180 V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisi sağlar. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan takılır. Low frequency'de 2 A ve 50 kHz high frequency'de 3 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devre uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama amaçlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V