LGN2Z331MELY25
CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2Z331MELY25
LGN2Z331MELY25 Hakkında
Nichicon LGN2Z331MELY25, 330 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı devreler, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında geniş kullanım alanına sahiptir. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) ile uzun dönem stabilite sağlar. 50 kHz'de 1.8A ve 120 Hz'de 1.2A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında stabil performans gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V