LGN2Z102MELC25
CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2Z102MELC25
LGN2Z102MELC25 Hakkında
Nichicon LGN2Z102MELC25, 1000 µF kapasitanslı 180V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasında olup, 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantilenir. 50 kHz yüksek frekansta 3.3A, 120 Hz düşük frekansta 2.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V