LGN2X820MELB35
CAP ALUM 82UF 20% 600V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2X820MELB35
LGN2X820MELB35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2X820MELB35, 82 µF kapasitansa ve 600V nominal voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu bileşen, güç kaynakları, güç yönetimi devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda filtre kondansatörü olarak kullanılır. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile ürün, endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kararlı performans sağlar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerinde, maksimum 610 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir işletim sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 600 V