LGN2W471MELC45
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2W471MELC45
LGN2W471MELC45 Hakkında
Nichicon LGN2W471MELC45, 470 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile tasarlanmış radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta sunmaktadır. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegrasyon sağlar. Ripple current kapasitesi 50 kHz'de 2.5454 A ve 120 Hz'de 1.78 A olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı ile doğru yönlendirilmesi gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5454 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V