LGN2W331MELC35
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2W331MELC35
LGN2W331MELC35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2W331MELC35, 330µF kapasitansına ve 450V rated voltage'a sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tasarımı ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörler, invertör ve motor kontrol devreleri gibi alanlarda çalışmaktadır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömrü ve geniş çalışma sıcaklık aralığı (-25°C ~ 105°C) sayesinde endüstriyel ve ticari cihazlarda kullanılabilir. 50 kHz'de 1.9734 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9734 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V