LGN2W181MELB30
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2W181MELB30
LGN2W181MELB30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2W181MELB30, 180 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 50 kHz'de 1.2441 A ripple akımı kapasitesine ve 120 Hz'de 870 mA ripple akımına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2441 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V