LGN2W151MELB25
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2W151MELB25
LGN2W151MELB25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2W151MELB25, 150 µF kapasitansı ve 450V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Snap-In paket türüne sahip bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile uzun vadeli güvenilirlik sağlar. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığı sunar. 50 kHz'de 1.1297 A ve 120 Hz'de 790 mA ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında etkili olarak çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1297 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V