LGN2W121MELA30
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2W121MELA30
LGN2W121MELA30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2W121MELA30, 120 µF kapasitanslı, 450 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% toleransla üretilmiş olan bu kondansatör, düşük frekansta 720 mA (120 Hz) ve yüksek frekansta 1.0296 A (50 kHz) ripple akımını tolere edebilir. Güç kaynakları, invertörler, motorlar ve genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda filtreleme ve enerji depolama işlevleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0296 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V