LGN2V681MELB50
CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2V681MELB50
LGN2V681MELB50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2V681MELB50, 680 µF kapasitansına ve 350V rated voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile güvenilir performans sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu kondansatör, 50 kHz'de 2.431 A ve 120 Hz'de 1.7 A ripple current kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve ses amplifikatörlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan ürün, endüstriyel ve ticari elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.431 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V