LGN2V181MELZ30
CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2V181MELZ30
LGN2V181MELZ30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2V181MELZ30, 180 µF kapasitanslı, 350V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 3000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilir. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-25°C ~ 105°C) sayesinde endüstriyel ve ticari elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur. 50 kHz'de 1.287 A ve 120 Hz'de 900 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.287 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V