LGN2P821MELA40
CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2P821MELA40
LGN2P821MELA40 Hakkında
Nichicon LGN2P821MELA40, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. Radial, snap-in kasa tipinde Through Hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömrü garantilidir. 50 kHz'de 2.895 A, 120 Hz'de 1.93 A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.895 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V