LGN2P681MELZ45
CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2P681MELZ45
LGN2P681MELZ45 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2P681MELZ45, 680 µF kapasitansa ve 220V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 2.67 A ve 120 Hz'de 1.78 A ripple current kapasitesi bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage devrelerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yolu ile bağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.67 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V