LGN2P471MELZ35
CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2P471MELZ35
LGN2P471MELZ35 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2P471MELZ35, 470µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve -40°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 3000 saatlik ömür belirtimi ile güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 50 kHz'de 2.22A ve 120 Hz'de 1.48A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.22 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V