LGN2P152MELB50
CAP ALUM 1500UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2P152MELB50
LGN2P152MELB50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2P152MELB50, 1500µF kapasitanslı, 220V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile PCB'ye hızlı yerleşim sağlar. ±20% tolerans değerine sahip olan bu komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans (50 kHz) ripple akımı 4.14A ve düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 2.76A'dir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve ses sistemleri gibi alanlarda kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.14 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V