LGN2P102MELA50
CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGN2P102MELA50
LGN2P102MELA50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2P102MELA50, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V nominal voltajda çalışan bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı için tasarlanan radyal, snap-in kutulu tasarımı, panellere hızlı ve güvenli montaj sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür süresi garantilidir. ±20% tolerans ve 3.495A (50 kHz) ripple current kapasitesi ile kararlı performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.495 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V