LGN2G681MELC45
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2G681MELC45
LGN2G681MELC45 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2G681MELC45, 680 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu polar kondansatör, radial can snap-in paketinde sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek frekans ripple current kapasitesi 3.0316 A @ 50 kHz, düşük frekans ripple current kapasitesi ise 2.12 A @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, filtering ve energy storage devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.0316 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V