LGN2G271MELC25
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2G271MELC
LGN2G271MELC25 Hakkında
Nichicon LGN2G271MELC25 serisi alüminyum elektrolitik kondansatörü, 270 µF kapasitans değeri ve 400 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegrasyon sağlar. ±20% tolerans ile 3000 saat ömür garantisi sunup, -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışır. 50 kHz'de 1.7446 A ve 120 Hz'de 1.22 A ripple current kapasitesi barındırır. Güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7446 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V