LGN2G221MELB25
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2G221MELB25
LGN2G221MELB25 Hakkında
Nichicon LGN2G221MELB25, 220µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantilidir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 50 kHz'de 1.573 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolanması gereken uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.573 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V