LGN2G151MELY40
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2G151MELY40
LGN2G151MELY40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2G151MELY40, 150 µF kapasitansı ve 400V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'te 1.2155 A ve 120 Hz'te 850 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve enerji dönüştürücü devrelerinde kullanılan through-hole montaj tipi bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2155 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V