LGN2E681MELA40
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2E681MELA40
LGN2E681MELA40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2E681MELA40, 680 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile tedarik edilir. Through-hole montaj tipinde radial yapıda snap-in kutu tasarımına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 50 kHz'de 2.55A ve 120 Hz'de 1.7A ripple akımı kapasitesine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V