LGN2D681MELB25
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2D681MELB25
LGN2D681MELB25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2D681MELB25, 680µF kapasitansa ve 200V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisi verir. 50 kHz'de 2.625A, 120 Hz'de 1.75A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynağı devreleri, audio amplifikatörleri, converter ve filtering uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.625 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V