LGN2D681MELA30
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2D681MELA30
LGN2D681MELA30 Hakkında
Nichicon üretimi LGN2D681MELA30, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolama ve DC bağlantı uygulamalarında kullanılır. Through-hole snap-in montaj türüne sahip olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, 50 kHz'de 2.625 A ve 120 Hz'de 1.75 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.625 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V