LGN2D182MELC40
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2D182MELC40
LGN2D182MELC40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2D182MELC40, 1800 µF kapasitanslı, 200V rated voltage ile çalışan radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 4.62 A ve 120 Hz'de 3.08 A ripple current kapasitesi ile bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve diğer genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde klasik PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.62 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V