LGN2C331MELY25
CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2C331MELY25
LGN2C331MELY25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2C331MELY25, 330µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile çalışan bu radial, snap-in tipi kondansatör, -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 1.755A @ 50kHz yüksek frekans ve 1.17A @ 120Hz düşük frekans ripple akımı ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.755 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V