LGN2C152MELA45
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2C152MELA45
LGN2C152MELA45 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGN2C152MELA45, 1500 µF kapasitesine ve 160V dereceli voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in (Ø22x25mm) kasa türü ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, ses işleme devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür veren komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 50 kHz'de 3.75A ve 120 Hz'de 2.5A ripple akımı kapasitesi ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında enerji depolama ve düzgünleştirme işlevlerini yerine getirir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.75 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V