LGN2C122MELA40
CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGN2C122MELA40
LGN2C122MELA40 Hakkında
Nichicon LGN2C122MELA40, 1200µF kapasitansına ve 160V nominal voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransla üretilen bu komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans ripple akımı 3.45A (50kHz) ve düşük frekans ripple akımı 2.3A (120Hz) özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun polar kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'lere kolay entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V