LGM2W471MELC30
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGM2W471MELC30
LGM2W471MELC30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGM2W471MELC30, 470 µF kapasitanslı, 450V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sunar. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömrü ile tasarlanmış, -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 120 Hz'de 1 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj tipi sayesinde PCB'ye direkt lehimlenebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filter devreleri ve sinyali düzenleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V