LGL2W821MELC50
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGL2W821MELC50
LGL2W821MELC50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGL2W821MELC50, 820µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığı sunar. 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% toleransı ile elektrik devrelerinde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. 50 kHz'de 2.76A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7599 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V