LGL2W331MELC25
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGL2W331MELC25
LGL2W331MELC25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGL2W331MELC25, 330 µF kapasitanslı, 450 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 1.07 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve filtrele uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V