LGL2W151MELZ30
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGL2W151MELZ30
LGL2W151MELZ30 Hakkında
Nichicon LGL2W151MELZ30, 150 µF kapasitansla 450V rated voltaj için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi ile belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığında düşük frekans uygulamalarda 740 mA ripple current, yüksek frekans (50 kHz) uygulamalarda 1.0582 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, dekuplaj ve enerji depolama devreleri için kullanılan polar yapılı kondansatördür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0582 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 740 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V