LGL2G821MELC40
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGL2G821MELC40
LGL2G821MELC40 Hakkında
Nichicon LGL2G821MELC40, 820 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 50 kHz'de 2.7456 A ve 120 Hz'de 1.92 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devreleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7456 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V